Bizimle doğru çözümlere daha yakınsınız

İhtiyacınıza uygun uçtan uca deneyimli, profesyonel alanında uzman ekibimiz ile video prodüksiyon hizmetini reklam, ürün tanıtımı, marka tanıtımı, etkinlik videosu, sosyal medya videoları, animasyonlar ile fikir aşamasından, senaryodan video çekimine, montajdan diğer dijital platformlar için teslimine kadar tüm süreci Nilüfer Medya bakış açısıyla ve kalitesiyle yönetiyoruz.

Tanıtım Filmi

İşletmenizin adını, markanızı doğru kanallar ve doğru hedef kitlelere duyurmak için günümüz dünyasında en çok tercih edilen tanıtım araçlarından biri olan tanıtım filminizi yaratıcı bir şekilde çekerek, hikayenizi en iyi şekilde anlatıyoruz.

YouTube Video Çekimi

İşletmenizin ve markanızın dijital mecradaki hedeflerini genişletmek için; günümüzün en etkili kanallarının başında gelen YouTube’ta yayınlanabilir nitelik ve nicelikte ürün ve tanıtım filminizin çekimini profesyonel bakış açımızla üstleniyoruz.

Etkinlik Video Çekimi

İşletmenizin yapacağı tanıtım etkinliklerini arşivlemeniz için, son teknoloji ekipmanlarımız ve bu alanda deneyimli ekibimizle size iyi bir iş ortağı olacağımızı Nilüfer Medya olarak garanti ediyoruz.

360 Derece Video

Artık sadece düz bir ekranda izlemekle kalmıyor, aynı zamanda etrafımızdaki dünyayı keşfetmemize olanak tanıyan heyecan verici bir yol daha var:
360 derece video!

Profesyonel Video Çekimi

Hayal gücümüzü projelerine yansıtalım.

TRENDLERİ YAKALAYIN