En Önde Olun!

Girişimler, kobi ve şirketler için “Google Reklamları Danışmanlığı” hizmeti ile markanızın pazar araştırmasından doğru anahtar kelimelerin tespiti, reklam optimizasyonu, pazarlama tekniği ile maksimum verim ve minimum maliyet prensibi ile Google Reklamları Danışmanlığınızı üstleniyoruz. İşletme ve markanızın kolay bulunabilmesi, hedef kitle ve müşterilerinize ulaşılabilmesi, hedeflenmiş doğru pazarlama ile kampanya ve reklam yönetiminizi süreç optimizasyonu ile verimli, raporlanabilir esnek reklam yapısı ile Nilüfer Medya olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Google Ads yani eski ismi ile Google AdWords ürünlerinizi, hizmetinizi potansiyel müşterilerinize görünür kılmaktadır. Rakip sistemlere bakıldığı zaman ise daha etkili olan çevrimiçi bir reklam çeşididir. Google Ads, satış ve etkileşim yaratan, performansa dayalı internet reklamcılığıdır.

Arama Ağı Reklamları

Google arama ağı reklamları, o anda ne istediğini bilen kullanıcılara web sitenizin en doğru zamanda ve en uygun maliyetler ile görünmesini sağlar. Bu reklam modelini tercih ettiğiniz zaman, belirlediğiniz anahtar kelimelerde reklam yayınlarınız gösterilir.

Görüntülü Reklam Ağı

Reklamlarınızın görünebileceği milyonlarca web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Görüntülü Reklam Ağı sayesinde istediğimiz web sitesine yerleşim hedeflemesi yapabilir istediğimiz ilgi alanı hedeflemesi ile kullanıcılara banner reklamlarımızı gösterebiliriz.

Yeniden Pazarlama

Google Adwords yeniden pazarlama sayesinde doğru hedef kitle için gerekli strateji ve altyapıyı sağlayarak daha önce ziyaret eden müşteriyi, yeniden pazarlama ile satış verimliliğini arttırmak için yenden pazarlama reklam ağınızı yönetiyoruz.

Youtube Reklamları

Firmanızın tanıtım filmini YouTube üzerinde izlenen videolar öncesinde sponsorlu olarak öne çıkaran yönetemdir. Burada da diğer yöntemlerde olduğu gibi kitleyi doğru hedeflemek reklam kampanyanıza başarı sağlayacaktır.

Google Reklamları

Web sitenizi Google’da ilk sırada görmenize olanak tanır.
Doğru hedef kitleye ulaşmak Google reklamları ile hiç de zor değildir.
AdWords’de, Tıklama Başına Maliyet (TBM) teklifini kullandığınızda, yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.
Google reklamlarının en güzel taraflarından biri ise kontrol edilebilir olması. Yani reklamlarınızı optimize edip daha iyi sonuçlar almayı sağlayabiliriz.
Google reklamları çok büyük ve hızlı geri dönüş sağlayabileceğiniz bir yatırım kaynağıdır. Ancak uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde mükemmel sonuçlar verir.

HAREKETE GEÇİN